MG Boards

Biz Kimiz ?

2000 yılından itibaren pet sektöründe geçmişi olan firmamız, 2018 yılı itibari ile Altinpet Markası adı altında faaliyet göstermeye devam etmektedir. Kısa sürede konusunda uzman personeli, gelişmiş teknolojisi, özverili ve detaylı Ar-Ge çalışmaları ile sektörde ‘kaliteli mama’ üreten firmalar arasında yer almaktadır. Bugün ise gelmiş olduğu noktayı koruyabilmek ve seviyesini yükseltebilmek için ‘öğrenmeye‘ yenilikleri sunmaya devam etmektedir.

Politikamız kalite, güven, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Şirketimiz Türkiye’de ciddi bir eksiklik olan kedi ve köpek mamalarının üretimi, ihracı konusunda ciddi bir atılım yapmaktadır. Bu konuda araştırmalar yapıp, Dünya’da ve Avrupa’da kedi ve köpek mamaları üretiminde lider markaların altyapı ve üretim çalışmalarını büyüteç altına alarak dünya standartlarında yeniliklere imza atmıştır. Bu bağlamda Kedi ve Köpek maması alanında Altinpet, blisspaw markası altında Dünya markası olma yolunda Ar-Ge çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

Siz hayvan severlerin en ekonomik şekilde faydalanması için en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sizlere sunmaktayız. Kesinlikle müşteri memnuniyeti ve prestijimiz bizim için önceliklidir. Firmamız Altinpet, siz hayvan severler sayesinde sektöründe sözü geçen bir firma haline gelmiştir. Böylece siz müşterilerimize kaliteyi daha ucuza temin ettirebilmekteyiz. Konusunda uzman deneyimli personelimizle sizlere en iyi şekilde hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Tüm ürünlerimizin satışı ve barındırılması Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının yönetmeliğine göre yapılıp satışları resmi satış sözleşmeleriyle yapılmaktadır. Lütfen bu işi profesyonel, düzgün, hakkını veren, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından ruhsatı olan yerlerden yapalım. Hedefimiz %100 müşteri memnuniyetidir.